Dowcipy i żarty
 
Łzy Chucka Norrisa leczą raka. Szkoda, że ​​nigdy nie zapłakał.
02
Chuck Norris doliczył do nieskończoności - dwa razy.
03
Chuck Norris nie idzie polować bo w polowaniu wnioskuje prawdopodobieństwo awarii. Chuck Norris idzie zabijać.
04
Jeśli widzisz Chucka Norrisa, on ciebie też widzi. Jeśli nie widzisz Chucka Norrisa może być kilka sekund od śmierci.
05
Chuck Norris sprzedał duszę diabłu za cudowny wygląd i doskonałe umiejętności w walce wręcz. Wkrótce po Transakcja została sfinalizowana, z półobrotu Chuck kopnął diabła w twarz i zabrał z powrotem swoja duszę. Diabeł, który zauważył ironię, nie mógł się gniewać i przyznał, że mógł to przewidzieć. Od tamtej pory grają co piątek w pokera w miesiącu.
06
Kiedy Boogeyman idzie spać każdej nocy, sprawdza jego szafie Chuck Norris.
07
Chuck Norris zbudował maszynę czasu i cofnął się w czasie zatrzymania zamachu na JFK. Jak Oswald strzał, Chuck Norris spełnione wszystkie trzy kule z brodą, odchylające je. Głowy JFK eksplodowała z czystego zdumienia.
08
Chuck Norris już na Marsa, to dlaczego nie ma żadnych oznak życia.
09
Kiedyś się Chuck Norris papier toaletowy, ale nie zajmie gówno od nikogo.
10
Ślepiec raz stanął na buty Chuck Norris ". Chuck odpowiedział: "Nie wiesz kim jestem? Jestem Chuck Norris!" Samo wspomnienie jego nazwiska wyleczyć tej ślepoty człowieka.Niestety pierwszą, ostatnią i jedyną rzeczą, ten człowiek nigdy nie widział, był fatalny półobrotu dostarczone przez Chuck Norris.
 
 
100 więcej CHUCK NORRIS FAKTY:
Chuck Norris jest 1:8 Cherokee. To nie ma nic wspólnego z jego przodkami, zjadł po prostu jednego.


Nie ma brody Za zarostem Chucka Norrisa ". Jest kolejna pięść.Drobnym druczkiem na ostatniej stronie Ksiązki Rekordów Guinnessa jest napisane, że wszystkie rekordy należą do Chucka Norrisa, i tych w książce są po prostu najbliżej ktoś kiedykolwiek dostał.


Głównym towarem eksportowym Chucka Norrisa jest ból.


Chuck Norris zaskarżył NBC o to, że nazwa Prawo i Porządek są zastrzeżonymi nazwami jego lewej i prawej nogi.


Wielki Mur Chiński powstał, by powstrzymać Chucka Norrisa. To nie misserably.


Kręgi w zbożu to sposób Chucka Norrisa aby powiedzieć światu, że czasami kukurydza musi sie do cholery położyć.


Chuck Norris powiedział: "Istnieje kilka problemów w tym świecie, że nie może być rozwiązany przez szybkie kopnięcie w twarz. W rzeczywistości nie ma."


Chuck Norris kiedyś zjadł całą ryzę papieru ryżowego i shat się łabędzie origami i Mister Miyagi z Karate Kid.


Chuck Norris jest metry wzrostu, waży dwie tony, zieje ogniem, może zjeść młotek i przyjąć strzał z shotguna.


Chuck Norris jest małomówny. Chuck Norris nie jest człowiekiem kilka kopniaki z półobrotu jest do twarzy.


Czterech Jeźdźców Apokalipsy rzeczywiście żyjemy w nutsack Chuck Norris.


Obserwując Chuck Norris kopnięcie w zwolnionym tempie, można stwierdzić, że Chuck Norris faktycznie gwałci swoją ofiarę w dupie, pali papierosa z Dennisem Leary, a następnie kopie z półobrotu w twarz.


Chuck Norris umieścić Humpty Dumpty znów są razem, tylko z półobrotu kopnąć go w twarz. Później Chuck kolacji na jajecznicę z wszystkich konni i wszyscy ludzie króla. Sam król nie mógł przybyć na nieokreślone powodów. Tak się złożyło, autopsoy ujawniła przyczyny śmierci za kopnięcie w twarz. Jest tylko jeden król.


Kiedy Chuck Norris grał w golfa na pieniądze, uchwyt obniżona dziurę w 0 za każdym razem, pro w klubie golfowym, powiedział Chuck: "Przepraszam pana, ale nie mozesz wynik zero dziura".Chuck Norris zwrócił się do człowieka i powiedział im Chuck Norris, człowiek, by następnie wlać gazu na całym ciele i ustawić się w ogniu bo byłoby to mniej bolesne niż się kopnął z półobrotu przez Chucka Norrisa, Chuck Norris z półobrotu kopnął go w twarzanyways.Chuck Norris się Ellen Degeneres prosto.


Chuck Norris kopnął Neo z Syjonu, teraz Neo jest "Two"


IPod Chuck Norris "przyszedł z prawdziwą ładowarkę zamiast kabla USB


Chuck Norris wie gdzie jest Carmen Sandiego.


Rudolph ma czerwony nos, bo dostał Lippy i Chuck Norris z półobrotu kopnął go w twarz kilka razy


Chiny po raz graniczące z USA, aż Chuck Norris kopnął z półobrotu go przez całą drogę Ziemi.


Chuck Norris jest to, co mówił o Willis


Jeśli masz pięć dolarów i Chuck Norris ma pięć dolarów, Chuck Norris ma więcej pieniędzy niż ty.


Chuck Norris posłał Jezusa kartka urodzinowa na 25 grudnia i nie było urodzin Jezusa. Jezus miał bać się prawidłowe Chuck Norris i do dziś 25 grudnia jest znana jako urodzin Jezusa.


Kiedy Chuck Norris przeszedł operację, znieczulenie stosuje się do lekarzy.


Chuck Norris pobił rekord prędkości na lądzie na rowerze, że brakowało jej łańcucha i tylnej opony.


Kiedyś Chuck Norris kopnął słoniątka w okresie dojrzewania


Wiele osób zmarło z powodu Chuck Norris dając im palcem.


Chuck Norris próbował kiedyś nosić okulary. Rezultatem było go zobaczyć na całym świecie do momentu, gdy patrzył na tył jego głowy.


Pee Wee Herman został aresztowany na masturbacji w miejscach publicznych. Tego samego dnia Chuck Norris otrzymał nagrodę dla masturbacji w miejscach publicznych.


Gdy niedźwiedź grizzly zagrożone jeść Chuck Norris. Chuck pokazał niedźwiedzie pięścią i niedźwiedź zaczął jeść sam, bo będzie to mniej bolesne sposób na śmierć.


Jeśli Chuck Norris jest późno, czas wolny lepiej, kurwa, w dół


Chuck Norris śpi z lampki nocnej. Nie dlatego, że Chuck Norris boi się ciemności, ale ciemne boi się Chuck Norris


Chuck Norris może dotknąć MC Hammera.


Chuck Norris zamówił Big Maca w Burger King, i jeszcze jedną.


Chuck Norris zawsze uprawia sex na pierwszej randce. Zawsze.


Znak miejsca dla niepełnosprawnych nie oznacza, że ​​to miejsce jest dla osób niepełnosprawnych. To jest rzeczywiście w rzeczywistości ostrzeżenie, że miejsce należy do Chucka Norrisa i że będzie niepełnosprawne, jeśli parku.


Chuck Norris często oddaje krew do Czerwonego Krzyża. Po prostu nigdy nie własnej.


Nie ma czegoś takiego jak tornada. Chuck Norris tylko nienawidzi pola namiotowe.


Chuck Norris nigdy nie płacze, bo tego, kiedy jest smutne, że z półobrotu kopie samego siebie, to czuje się lepiej, ponieważ wie, że jest jedynym, który może przetrwać z półobrotu.


Chuck Norris nie płodzenia, on ras


Na pytanie, jaki typ pojazdu jeździ, Chuck Norris odpowiedział chytrze z "Nie masz na myśli, jakie pojazd mnie?"


Zły bliźniak Chuck Norris "brat, Richard Simmons, gdy zbliżył się Chuck z nadzieją na pojednanie, ale na widok kręcone Richarda, włosy dobrze utrzymany, Chuck Norris był tak rozwścieczony, że zmieniło się na zielone z nienawiści i zgrywanie Richard ramiona Simmons i nogi . Działanie to było pochodzenia Marvel Comic badass, Incredible Hulk.


Chuck Norris nie martwić się o zmianę jego zegar dwa razy w roku na czas letni. Słońce wschodzi i zachodzi, gdy Chuck każe.


Chuck Norris masturbuje się tylko zdjęcia Chuck Norris.


Filmowanie na miejscu dla Strażnika Teksasu, Chuck Norris przyniósł baranka martwe dziecko z powrotem do życia, nadając mu dłuższy pocierać brodę. Wkrótce po zwierząt gospodarskich skoczył z powrotem do życia i zebrał się tłum, Chuck Norris kopnął z półobrotu zwierząt, łamiąc mu kark, aby przypomnieć załogi raz jeszcze, że Chuck daje, i dobra Chuck, on gładzi.


Chuck Norris był czwartym Wiseman. Przyniósł Dzieciątka Jezus dar "broda". Jezus nosił dumnie do śmierci. Inne Wisemen, zazdrosny o oczywiste faworyzowanie Jezusa darem, ich łączny wpływ mają Chuck pominięte w Biblii. Wkrótce po wszystkich trzech zmarło z półobrotu kick zgonów.


Chuck Norris używane ostrej amunicji podczas wszystkich rzutów.Kiedy reżyser powiedział kiedyś, że nie może, odpowiedział: "Oczywiście, że można, jestem Chuck Norris" i półobrotu kopnął go w twarz.


Jeśli papier bije rock, rock bije nożyczki, a nożyczki rozszarpuje, co bije wszystkie 3 w tym samym czasie? Odpowiedź: Chuck Norris.


Kiedy jego waleczność sztuki nie rozwiązuje sytuacji, Chuck Norris gra żyje. Podczas odtwarzania zmarłych nie działa, gra zombie.


Choć nie jest powszechnie znane, nie są w rzeczywistości z trzech stron do Force: jasnej stronie, po ciemnej stronie, i Chuck Norris.


Naukowcy wierzyli kiedyś, że diament był najtrudniejszy substancji.Ale potem spotkała Chucka Norrisa, który dał im kopa z półobrotu w twarz tak mocno, tak wiele ciepła i ciśnienia, że ​​naukowcy przekształcony sztuczne Chuck Norris.


Bóg zaoferował Chuck Norris dar latania, który szybko spadła do super zdolności z półobrotu siły.


Kiedy Chuck Norris odmówiono McMuffin Bacon w McDonalds, ponieważ była 10:35, on kopnął z półobrotu w sklepie tak trudno stało się KFC.


Chuck Norris pije napalm, by zdławić jego zgaga.


Kaczy kwak nie echo. Chuck Norris jest wyłącznie odpowiedzialny za to zjawisko. Na pytanie, dlaczego on po prostu patrzą na ciebie, ponuro.


Chuck Norris kiedyś próbował pokonać Kasparowa w szachach.Kiedy Norris stracił, zdobył w życiu przez półobrotu kopie Kasparow w stronę twarzy.


Kopnięcie Chucka Norrisa z półobrotu jest tak potężny, może być widziana z kosmosu gołym okiem.


Chuck Norris nie wierzy w Niemcy.


Jeśli chcesz listę wrogów Chuck Norris ", wystarczy sprawdzić listę gatunków wymarłych.


Chuck Norris nigdy nie mrugał w całym swoim życiu. Nigdy.


Chuck Norris nie musi połykać kiedy jedzenie.


Jeżeli Superman i Flash są do wyścigu na obrzeżach przestrzeni wiesz kto wygra? Chuck Norris.


Chuck Norris zjada zabawki transformator w trybie pojazdu i Poos je przekształciła się w robota.


Jak na ironię, ukryty talent Chucka Norrisa jest niewidzialność.


Chuck Norris jest właścicielem największej pokerowej twarzy wszech czasów. To pomogło mu wygrać 1983 World Series of Poker, mimo posiadania go tylko joker, 2 trefl, 7 pik, i zielony numer 4 z Uno i monopol "wydostać się z więzienia bezpłatne" karty.


Chuck Norris wynalazł wodę.


Chuck Norris wynalazł język, który zawiera karate i kopniaki z półobrotu. Więc następnym razem, Chuck Norris jest kopanie w dupę, nie będzie obrażony i zraniony, to może być tylko próbuje powiedzieć Ci, że lubi swój kapelusz.


Chuck Norris poszedł szukać bar, ale nie mógł znaleźć. Podszedł do pustej parceli i siedział tam. Rzeczywiście w ciągu godziny ktoś pół zbudowane bar wokół niego. Następnie rozkazał strzał, wypił je, a następnie spalił się na ziemię. Chuck Norris zawołali huk płomieni ", zawsze pozostawić wszystko tak, jak znaleźć em!"


Pewnego razu podczas sparingu z Wolverine, Chuck Norris przypadkowo stracił lewą jądra. Można się z nim zapoznać do dziś przez jego termin techniczny: Jupiter.


Chuck Norris jest prawdziwym ojcem Luke'a Skywalkera.


Wbrew powszechnemu przekonaniu, Chuck Norris, nie meduzy pole północnej Australii, jest najbardziej jadowite stworzenie na ziemi. W ciągu 3 minut od ukąszenia, człowiek doświadcza następujących objawów: gorączka, zaburzenia widzenia, wysypka brodę, ucisk w dżinsy i poczucie bycia kilkakrotnie kopnięty przez przednią szybę samochodu.


Chuck Norris nie używa sprawdzania pisowni. Jeśli zdarzy mu się błędnie słowo, Oxford po prostu zmienić rzeczywistej pisowni to.


Przed nauką został wymyślony kiedyś był przekonany, że jesienią nastąpiło, gdy Chuck Norris kopnął z półobrotu każde drzewo w istnieniu.


W oryginalnym pilotem Star Trek Next Generation, Chuck Norris widać zasilania USS Enterprise napęd warp z jego kopniaki z półobrotu.


Chuck Norris nie jest nietolerancją laktozy. Po prostu nie godzić się na to gówno laktozy.


Chuck Norris nie je. Raczej kicks ass, dopóki nie jest pełny.


Naukowcy z Washington niedawno przyznał, że gdyby nie było wojny nuklearnej, wszystko, co pozostałoby są karaluchy i Chuck Norris.


Chuck Norris threated pozwać Burger King, bo nie chciał uczynić go swoją drogą. Na pytanie, co "w drodze" szczegółowe, odparł: "z drutu kolczastego i paznokci, oczywiście". Potem półobrotu kopnął reporter nawet pytania.


Chuck Norris nigdy ", zostaje zapisane", raczej: "określone dostaje Chuck".


Playgirl magazynu kiedyś zapytał, Chuck Norris, aby pojawić się nago w kwestii, Chuck śmiał się opporunity powiedzenie "nie ma wystarczającej ilości papieru na świecie, zawiera mój brodaty członkiem". Potem zabił redaktorów po prostu rozpakować jego spodnie.


Ulubiony kolor Helen Keller jest Chuck Norris


Chuck Norris szedł ulicą z ogromną erekcję. Tam nikt nie ocalał.


Kiedy żona Chuck Norris spaliła indyka jeden Dziękczynienia, Chuck powiedział: "Nie martw się o to miód", i poszedł do swego podwórka. Wrócił pięć minut później z żywym indyka, zjadł cały, a gdy rzucił go w kilka sekund później był w pełni gotowane i razem z sosem żurawinowym. Kiedy jego żona zapytała go, jak on to zrobił, dał jej kopnięcie w twarz i powiedział: "Nigdy pytanie Chuck Norris".


Chuck Norris robi się AIDS, ale daje to ludziom w każdym razie.


Po otwarciu puszki z okrzykiem-ass, Chuck Norris wyskakuje.


7 czerwca 1994 roku, Chuck Norris wszedł tym samym supermodelka Cindy Crawford restauracji jadł na. Instynktownie Cindy ogarnęła wszystko ze stołu, rzuciła się na niego w przypływie pożądania, i prosił Chuck zgwałcić ją. Po Chuck skończył piwa, on zobowiązany ją. Po wspaniałym spermy Chucka prowadzić cannoned do łona Cindy poszedł prosto do jednego z jajników i ryknął: "Który z was służalczy dziewki myśli, że może obsłużyć split się
otwarte przez Chuck!? "Wszystkie jaja skulony w rogu. To samo stało się na drugim jajniku." Nie kurwa, że ​​tak! "krzyknął prowadzić plemników, które następnie prowadzić reszty wojska z powrotem do Chucka . piłki Chuck wyciągnął; półobrotu kopnął Cindy w twarz i powiedział jej: "Nigdy nie marnuj mojego czasu."


Chuck Norris może sikać na gale wiatru.


Nie ma osób niepełnosprawnych. Tylko ludzie, którzy spotkali Chucka Norrisa.


Chuck Norris wygrał "Jumanji", nigdy nie mówiąc słowa. On po prostu pokonać życia gówno wszystko rzucony na niego, a gra przepada.


Chuck Norris założył się z NASA, że przetrwa wejście w atmosferę bez użycia skafandra. Na 19 lipca 1999 roku nagi Chuck Norris wszedł w ziemską atmosferę, przeleciał nad 14 stanami osiągając temperature 3000 stopni. Upokorzona NASA publicznie oświadczyła, że ​​był
meteoryt, nadal mu wiszą piwo.


Chuck Norris dostał doskonały wynik na jego SAT, po prostu pisząc Chuck Norris na każdą odpowiedź.


Obcy nie istnieją. Oni tylko czekają na to Chuck Norris umrzeć, zanim zaatakują.


Chuck Norris kiedyś zjadł trzy 72 uncji steki w godzinę. Spędził pierwsze 45 minut seks z kelnerką.


Po długiej debacie, prezydent Truman postanowił usunąć bombę atomową na Hiroszimę, a nie alternatywą wysyłania Chuck Norris.To było bardziej "humanitarne".


Chuck Norris nie widzi martwych ludzi. On sprawia, że ​​ludzie nie żyje.


Chuck Norris poszedł na imprezę bractwa, i przystąpił do półobrotu co pojawiło kołnierz w zasięgu wzroku. Potem Trank trzy beczki i shat na podłodze, tylko dlatego, że jest Chuck Norris.


Chuck Norris dowiedział się o dźwignię Conan O'Brien, który pokazuje fragmenty z "Strażnika Teksasu" i pracuje nad sposobem, aby to pokazać klipów Norris seks z żoną Conana.


Chuck Norris nie ma normalnych krwinek białych, jak ty i ja Jego mają mały czarny pierścień wokół nich. Oznacza to, że są czarne pasy w każdą formą sztuki walki, a oni z półobrotu kopnąć gówno wirusów. Dlatego nigdy nie Chuck Norris zachoruje.


Dziewczyna Chuck Norris jest raz zapytał go, ile drewna świstak może uchwyt jeśli świstak może uchwyt z drewna. Potem krzyknął: "Jak śmiesz wierszyk W OBECNOŚCI CHUCK NORRIS!" i wyrwał jej gardło. Holding jego dziewczyna krwawych gardła w ręku ryknął, "Nie pieprz z Chuck!" Dwa lata i pięć miesięcy później zdał sobie sprawę z ironii tego oświadczenia i śmiał się tak mocno, że nikt w promieniu stu mil od wybuchu poszedł głuchy.Leave a Reply.